Jana

Tvořím obsah

Když vynechám články a povídky ťukané do mámina psacího stroje, můj první opravdový článek vyšel v roce 2008 a byl o větrné elektrárně. U energetiky a průmyslu jsem zůstala. Jako šéfredaktorka jsem vedla on-line magazín Nazeleno.cz nebo tištěný časopis Inteligentní budovy. Stála jsem u zrodu prvního srovnávače cen energií CenyEnergie.cz a založila projekt EnergetickaPoradna.cz, který byl oceněn v soutěži pro start-upy.

Dnes píšu články, rozhovory a reportáže pro internetové magazíny (Penize.cz, Finance.cz, Finexpert.cz, FORUM24.cz) i tištěné časopisy (Průmysl Dnes). Pod hlavičkou obsahové agentury SIDI Media tvořím společně s malým týmem profesionálů kreativní obsah pro weby, firemní časopisy a on-line projekty. Připravuju PR články a tiskové zprávy pro velké podniky i malé start-upy.

Pořádám kurzy kreativního psaní a setkání nad kávou a textem COPY Coffee.

Píšu příběhy

V roce 2016 jsem vydala svoji první novelu Všechny vlčice nerodí. Následovaly e-booky 13 intimních povídek a Pěstuj zeleninuProhlédnout si je můžete v SIDI shopu.

Můj první román Podbrdské ženy vyšel v říjnu 2018 v nakladatelství Motto. Když mi inspirace bude přát a budu mít po ruce dost kávy, letos dopíšu svůj druhý román.

Z on-line světa utíkám na zahradu a o pěstování zeleniny píšu blog. Inspiraci vdechuju v lese nebo v kavárně.


 

 

Malinký moment...

Napište si o novinky.

Proč? Pro mý zelený voči. A taky ze zvědavosti.