S Povídkářkami spouštíme kurz kreativního psaní v Plzni. Jupííí!

Tady je ke kurzu pár informací a taky rovnou přihláška!

Kurz kreativního psaní provede začínající autory tvůrčím procesem od vymýšlení tématu až k autorskému čtení. Naučí je, jak napsat dobrý příběh, vytvořit e-book nebo jak pracovat s inspirací. Kurzem provází tři lektorky – zkušené autorky. Probíhat bude od února do května v Plzni. Přihlásit se můžete už teď.

Kurz kreativního psaní jsme připravili pro ty, kteří zatím postávají před výlohou knihkupectví a sní o své vlastní knize nebo touží po psaní blogu či se psaním chtějí živit,“ říká Jana Poncarová z obsahové agentury SIDI Media. Kurz je určený nejen pro začínající autory, ale také například pro studenty, pracovníky PR agentur i pro širokou veřejnost.

V patnácti lekcích se zájemci dozví, jak vytvořit příběh, jak editovat text, jaké jsou aktuální trendy v psaní nebo proč je dobré umět copywriting. „Kurz bude praktický. Budeme tvořit a psát. Podělíme se o své zkušenosti a o osvědčené tipy,“ dodává copywriterka a korektorka Martina Heš Hudečková z projektu Šperkařka-textu.cz.

Kurz jsme tvořili pro ty, kteří už píšou a chtějí se zlepšit, stejně jako pro ty, kteří se zatím bojí vzít tužku do ruky. Podíváme se i na to, jak funguje múza nebo jak odbourat autorský blok,“ vysvětluje copywriterka Helena Žáková.

První lekce se zaměří na to, jaký je den spisovatele a jaké nejčastější mýty o psaní kolují. Účastníci kurzu si také vyberou téma, které budou zpracovávat. Výstupem kurzu totiž bude i vlastní tvorba, například kapitola do knihy, povídka, článek nebo blogový příspěvek. Na závěr kurzu proběhne autorské čtení vlastní tvorby.

Co ještě potřebujete vědět?

  • Kurz kreativního psaní odstartuje v pondělí 11. února 2019 a potrvá do 13. května 2019.
  • Místem setkání kreativců bude coworkingové centrum Kulturka ZČU v Plzni.
  • Kurzovné je 3 500 korun.

Chcete vzít tužku do ruky a psát? 

Přihlaste se tady: http://www.sidimedia.cz/kurz/.

Těšíme se na vás!

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Proč píšu dopisy?
23.2.2018
Děkuju devatenáctko. Vítej dvacítko
21.12.2019
Čas jsou peníze. Hlavně když podnikáte
29.7.2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Malinký moment...

Napište si o novinky.

Proč? Pro mý zelený voči. A taky ze zvědavosti.