Kreativní víkendové psaní v Plzni. Workshop plný inspirace a spisovatelských tipů

Jak se píše román? Kde vzít první větu? A jak napsat dobrý příběh? Jestli teď držíte v rukou tužku, díváte se na prázdnou stránku zápisníku a chcete psát, ale nevíte, jak, přijďte na kreativní víkendové psaní v Plzni. Povídkářky vás rozepíšou, budete tvořit a bavit se s ostatními autory.

Povídkářky, autorky a lektorky tvůrčího psaní Martina Hudečková, Jana Poncarová a Helena Žáková připravily nový workshop kreativního psaní v Plzni. Vyhradily pro něho víkend 2. a 3. listopadu 2019. Slibují, že tvořit se bude v kavárnách i na ulicích. Připravily si workshopy, cvičení, a hlavně autorské tipy, které se jim při vlastní tvorbě osvědčily.

Na víkendovém kreativním psaní budeme především tvořit, psát a pracovat s inspirací. Přichystaly jsme řadu cvičení. Vyjdeme si na procházku za inspirací, budeme kolážovat, cvičit spisovatelskou jógu,“ upřesňuje náplň kurzu Martina Hudečková.

Workshop je otevřený všem, kteří píšou, i těm, kteří se psaním teprve koketují. „Přijďte, pokud milujete psaní. Rozepíšeme vás. Podíváme se na autorské bloky. Seznámíte se s lidmi, kteří mají stejnou vášeň jako vy – píšou,“ dodává Jana Poncarová.

Těšit se můžete i na změnu prostředí. „Nebudeme zůstávat v jednom prostoru. Půjdeme do kavárny, zacvičíme si v tanečním sále, zajdeme do knihkupectví, rozhlédneme se po ulicích, kde chodí múza – celý kurz bude protkaný cvičeními a našimi tipy,“ popisuje Helena Žáková.

Více o víkendovém kreativním psaní v Plzni

·        Kdy? V sobotu 2. listopadu a v neděli 3. listopadu 2019.

·        Kde? V centru Plzně (místa získáte v rozpisu po přihlášce).

·        S kým? S Martinou Hudečkovou, Janou Poncarovou a Helenou Žákovou.

·        Za kolik? 2 550 Kč.

·        Přihláška: http://povidkarky.cz/kurzy-a-workshopy/

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Neberte všechno. Odmítnout (občas) klienta není luxus, ale nutnost
12.8.2015
GDPR
20.4.2017
Kurz kreativního psaní jako vánoční dárek
3.12.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Malinký moment...

Napište si o novinky.

Proč? Pro mý zelený voči. A taky ze zvědavosti.